Rondvaart De Nieuwe Mark
Maak een onvergetelijke rondvaart door de singels van Breda. Breng een bezoek aan onze prachtige stad, en ontdek Breda vanaf het water. Het vaarseizoen in 2025 is van 1 mei tot 1 november.
De rondvaart
Onder leiding van zeer ervaren schippers leert u de stad (nog beter) kennen. De elektrische boten varen stil door de singels, zo kunt u nog meer genieten van alles wat het water te bieden heeft.
Het vaarseizoen is van 1 mei tot 1 november. Een rondvaart duurt 60 minuten en vertrekt vanaf onze kassaboot aan de Haven. Tijdens het vaarseizoen vertrekt de eerste boot om 10.00 uur 's ochtends. Hierna vertrekt er elk heel uur een boot tot 18.00 uur 's avonds.
Ook mensen in een rolstoel kunnen aan boord, onze grote boot heeft namelijk een rolstoellift. Wil u zeker weten dat de lift voor u geschikt is? Neem dan van tevoren contact op via het formulier of bel 06 - 20 01 55 33.
Prijzen

Prijzen
Ticketsoort | Bedrag |
---|---|
Standaardticket | € 15.00 |
Kinderen van 4 t/m 11 jaar | € 7.50 |
Kinderen van 0 t/m 3 jaar | Gratis |
Reserveren is op dit moment nog niet mogelijk, het vaarseizoen start 1 mei.
Klaar om aan boord te gaan?
Contact
Neem gerust contact op voor meer informatie over de rondvaarten.
- Via het contactformulier.
- Of bel 06 - 20 01 55 33 (maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur).